Strava tarafından desteklenen Uygulamalar ve Web Siteleri

Strava tarafından desteklenen Bağımsız Uygulamalar ve Web Siteleri

ActivityFix
Etkinlik türü, kullanılan teçhizat/bisiklet, başlık veya açıklama gibi etkinlik ayarlarınızı tanımladığınız kurallara göre otomatik olarak değiştirin. Diğer özellikler şunlardır: aktivite başlıklarını aktiviteden alınan istatistiklerle güncelleme ve örneğin bir yılda kaç metrik yüzyıl yaptığınız gibi özel sayaçlar oluşturma.

Commute Marker
Strava sporcularının antrenmanları arasında işe gidiş gelişlerini ayırt etmelerine yardımcı olan bir web uygulaması. Strava’ya bağlanır, sporcuların egzersiz aktivitelerini analiz eder, işe gidiş gelişleri algılar ve bunları otomatik olarak Strava’da işaretler.

Find That Ride
Tarihe veya isme göre Strava’da kolayca bulamadığınız geçmiş etkinlikleri bulmanızı sağlamak için önceki tüm Strava etkinliklerinizi ve rotalarınızı etkileşimli bir harita üzerinde görüntüleyin ve arayın. Aktivite türüne, tarihe, mesafeye, rakıma ve hatta o aktivite sırasında kullandığınız belirli bisiklete göre filtreleyerek aradığınız aktiviteyi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Intervals.icu
Intervals.icu sürüşlerinizi, koşularınızı, yüzmelerinizi ve diğer aktivitelerinizi (güçlü ve güçsüz) analiz eder. Masaüstü bilgisayarları, telefonları ve tabletleri destekleyen, kullanımı kolay bir web arayüzünde temel ve gelişmiş analiz ve planlama sağlar. Arkadaşlarınızı takip edin ve ilerlemelerine yardımcı olun, test yapmadan FTP’nizi takip edin, diğer sporculara koçluk yapın, yerleşik sohbet ile iletişim kurun, bir antrenman kitaplığı oluşturun (dış mekan, Zwift ve diğerleri için) ve antrenmanınızı planlayın!

ProBikeGarage
Android ve iOS için kullanılabilen bisiklet bakım takip uygulaması. Pedal çevirmekten başka bir şey için endişelenmeyin, bileşenleriniz bakım veya değişim gerektirdiğinde size haber vereceğiz. Mesafeye, hareket süresine, geçen süreye veya sürüş sayısına göre servis aralıkları. Sürüşünüzden sonra gerçek zamanlı güncellemeler, böylece bisikletiniz her zaman bir sonraki sefere hazır olur.

Storyteller
Spor hayatınızın resimli kitabı. Maceralarınız için şık, temiz bir blog. Bir anlatıcı ve fotoğrafçı olarak becerilerinizi vurgulamak harika. Strava verileriyle desteklenen fotoğraflar, videolar ve haritalarla anılarınızı kaydedin.

Toolbox for Strava
Veriye aç bisikletçiler için özel olarak tasarlanmış ek istatistikler, içgörüler ve özelliklerle Strava bağımlısı için büyüyen bir dizi yardımcı program.

Veloviewer
VeloViewer Strava Plugin
VeloViewer, Strava verilerinize yeni içgörüler, ilgi çekici görselleştirmeler, motive edici hedefler ve derinlemesine analiz sağlar. Ücretsiz verilerinizi getirmek için Strava’ya bağlanın ve VeloViewer’ın sunduğu tüm özellikleri deneyin ve 4 Fransa Turu, 3 İspanya Turu ve 2 Giro d dahil olmak üzere 100’lerce WorldTour yarışını kazanmanıza yardımcı olan aynı araçlardan bazılarını kullanın. İtalya. Şu anda 1 erkek WorldTour takımı dışında hepsi, en iyi kadın takımlarının çoğu ve çok sayıda ulusal federasyon tarafından kullanılıyor.

Wandrer.earth
Wandrer, sizi normalde gideceğiniz yere gitmeye karşı küçük bir eylemde bulunmaya teşvik etmek içindir. Kendi iyiliği için görülmeye değer birçok yer var. Yeni parklar bulmak, komşularınızın nasıl yaşadığını görmek, yeni restoranlarda yemek yemek ve kendi şehrinizde yeni ve yabancı bir yer olmak. Wandrer ayrıca her alanda en benzersiz milleri sürmek için bir dizi liderlik tablosuna ve hangi yollarda gidip hangi yollara binmediğinizi gösteren özel bir ısı haritasına sahiptir.

Daha iyi bir Strava.com için Tarayıcı Uzantıları
Strava Geliştirme Paketi
Kullanışlı araçlar ve Strava.com’daki iyileştirmeler
– Tekrarlanan segmentler: Segmentler bir aktivite içinde tekrarlandığında toplu segment verilerini (en hızlı, en yavaş, ortalama, toplam mesafe, toplam yükseklik vb.) gösterin.
– Meydan okuma besleme girişleri: Meydan okumayla ilgili besleme girişlerini gizleyin.
– vb.

Strava GPX Downloader
GPX dosyasını Strava etkinliğinden indirin
Enlem, boylam ve yükseklik, kalp atış hızı, kadans ve sıcaklık verileri (etkinlik günlüğünde varsa) dahil olmak üzere Strava etkinliğinden GPX dosyasını indirin.

Basit (premium değil) hesabınıza giriş yapın ve “GPX” düğmesine tıklayarak herhangi bir etkinliği indirin.

 

Strava Kudus


Strava Kudo All
Bu web uzantısı, strava.com sitesinden sayfanın tüm etkinliklerine bir beğeni eklemek için menü çubuğuna bir düğme eklenmesine olanak tanır.


Kudosible – Hotkeys for Strava Kudos
Strava’da kudos için için kısayol tuşu desteği ekler.

Strava Helper
Strava için bazı ince ayarlar. Bir “Herkese (Kudos) Tebrik Edin” düğmesi ekler, karmaşayı ortadan kaldırır ve kullanıcı arabiriminde ince ayarlar sağlar.

Her Strava sayfasının sol üst kısmındaki bir düğme, görünür tüm etkinliklere (Kudos) Tebrik vermek için kullanılabilir. Size çok zaman kazandırır ve Strava arkadaşlarınız hak ettikleri küçük doz motivasyonu alırlar!

 

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.