Gönül Bağı

Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu
Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu
Keşan Saros Doğa Sporları Topluluğu,Kısa adıyla SARDOS, Keşan ve Saros körfezi çevresindeki doğal güzellikleri keşfetmek , bunu diğer dostlarımıza tanıtmak ve doğal yapıyı koruyup bu güzellikleri paylaşmak için 10 Şubat 2014 tarihinde kurulmuş bir topluluk olup 2019 yılı Mart ayında da Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS)adı altında tüzel kişiliği onaylanıp dernek olmuştur.

 

 

 

 

 

AZ BİLİNEN ANTİK KENTLER TURU
AZ BİLİNEN ANTİK KENTLER TURU
Turun Amacı: İzmir ve çevresindeki pek çok antik kenti görebilecek şekilde düzenlenen bir rota ile tüm Türkiye’den ve yurtdışından davet edilecek katılımcıların bu antik kentleri ve onların geçmişten günümüze taşıdığı kültürleri yerinde görmesini, yaşamasını ve gittikleri yerlere taşımasını sağlamak. Yapılacak turla birlikte bisiklet kültürü ile birlikte tarih ve doğa sevgisini güçlendirmek.
Turun İçeriği: 23 Nisan’ın denk geldiği belirlenen tarihlerde tüm Türkiye’den ve yurtdışından davet yolu ile çağırılan en fazla 100 kişilik bir grubun İzmir çevresinde belirli bir rotadaki antik kentlerin gezilmesi ve bu antik kentler hakkında bilgilenecek şekilde bisikletle turlanması, tur boyunca katılımcıların kendi eşyalarını taşıdığı ve çadır konaklamalı olacak şekilde planlanması esas alınacaktır.

Adana Bisiklet Topluluğu Spor Kulübü ABİT
Adana Bisiklet Topluluğu Spor Kulübü ABİT
Adana Bisiklet topluluğu Spor Kulübü Derneği, 18 Nisan 2014 tarihinde kuruldu.
Bugün Adana da bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak, şehir içerisinde bisiklet yollarının yapılması için birçok faaliyetlerde bulundu. Ülkemizde gittiğimiz festivallerle ve gezilerle öncelikle Adana’mızı temsil ederek ABİT adını duyurarak birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır

 

Kategoriler

Recent News

Strava

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.